Aktualności dla studenta - Wyższa Szkoła Kosmetyki w Łodzi

WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI i NAUK o ZDROWIU w Łodzi
ul. Wileńska 53/55, 94-016 Łódź
tel. (42) 687 00 44
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     
Dla Studenta Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Studentki zainteresowane zakupem tańszego karnetu na 39. Kongres i targi LNE prosimy o zgłaszanie się do Dziekanatu lub informację w mailu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jeśli uda nam się zebrać grupę min. 10 osób, cena karnetu wynosić będzie 50 zł/os. Zapisy prowadzimy do 4 marca. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z programem tegorocznego kongresu: https://kongres.lne.pl/program

Informujemy, że przerwa świąteczna trwać będzie od 22 grudnia 2018 do 1 stycznia 2019. Natomiast dziekanat będzie czynny 27 i 28 grudnia. Zapraszamy!

Absolwentki zainteresowane pracą w charakterze instruktora pracowni kosmetyki proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem