Oferty pracy - Wyższa Szkoła Kosmetyki w Łodzi

WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI i NAUK o ZDROWIU w Łodzi
ul. Wileńska 53/55, 94-016 Łódź
tel. (42) 687 00 44

Dla Studenta Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Sakura Clinic to kameralna klinika o statusie NZOZ specjalizująca sie w zabiegach Medycyny Estetycznej, Laseroterapii, Ginekologii, Dermatologii oraz Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Obecnie poszukujemy ambitnej i dynamicznej kandydatki na stanowisko:

Kosmetolog

(preferowane miejsce zamieszkania: Zgierz lub okolice)

Głównie obowiązki :

1. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych zgodnie ze sztuką i w wysokim

standardzie;

2. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych w oparciu o wysokospecjalistyczny

sprzęt np. lasery diodowe czy HIFU;

2. Wykonywanie zabiegów profilaktycznych i pielęgnacyjnych, np.

zapobiegających starzeniu się skóry, oczyszczanie, nawilżanie,

ujędrnianie skóry;

3. Wykonywanie zabiegów wspomagających leczenie dermatologiczne czy

chirurgiczne (np. mezoterapia mikroigłowa);

4. Doradztwo w zakresie pielęgnacji ciała, stosowania specjalistycznych

kosmetyków i preparatów z uwzględnieniem ich składu i właściwości.

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie kierunkowe

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zaangażowanie i Komunikatywność

Dodatkowym atutem będzie specjalizacja z zakresu Podologia lub/i Wizaż i Stylizacja

Oferujemy:

Interesującą pracę w branży medycznej

Elastyczne godziny pracy

Rozwój zawodowy

Umowa o pracę / umowa cywilno-prawna (staż lub praktyka)

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy

Przesłanie dokumentów równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, które zgodne jest z Polityka Prywatności firmy Sakura Clinic.