Laseroterapia - Wyższa Szkoła Kosmetyki w Łodzi

WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI i NAUK o ZDROWIU w Łodzi
ul. Wileńska 53/55, 94-016 Łódź
tel. (42) 687 00 44 lub (42) 674 69 88
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     
Kosmetologia Studia Magisterskie Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Światło słoneczne jest źródłem energii dla prawie wszystkich form życia na Ziemi. Ma ono bezpośredni wpływ na szereg różnych procesów zachodzący w organizmach żywych. O dobroczynnych skutkach promieniowania słonecznego wiedziano już w starożytności, zaś Słońcu przypisywano moc boską.

Skonstruowanie laserów pozwoliło na otrzymanie promieniowania o innych, praktycznie niespotykanych w naturalnym świecie, właściwościach.

Unikalne właściwości światła laserowego sprawiają, iż ludzie otrzymali do swoich rąk coś, co znalazło zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach życia: technice, badaniach kosmosu, odtwarzania dźwięku, biologii, medycynie i wreszcie – kosmetologii.

Użycie światła laserowego pozwala usuwać, bez pozostawiania widocznych śladów, wiele zmian skórnych, pozwalają diagnozować nowotwory. Promieniem laserowym chirurg może w sposób bezkrwawy przeprowadzać zabiegi operacyjne, możemy wygładzać i usuwać zmarszczki, możemy prowadzić rehabilitację. Trudno jest wymienić wszystkie zastosowania biologiczne, kosmetologiczne i medyczne promieniowania laserowego.

Zajęcia prowadzone są przez lekarzy, specjalistów w dziedzinie laseroterapii oraz szkoleniowców firm BTL i Metrum Cryoflex, udostępniających uczelni urządzenia laserowe.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem